BAR TABURELERİ

bar taburesiOldum olası severim bar taburelerinin mutfak ve dış mekanda kullanımını. Sanki daha özgür , daha samimi , daha eğlenceli bir hava katarlar ortamaDün Mudo Concept’den geçerken hemen girişte görünce dayanamayıp içeri daldım. Çok hoş modeller getirmişler gerçekten , ferforje , metal ve ahşap ağırlıklı. Burdan yola çıkarak bakalım başka ne modeller var , nerde nasıl kullanılmış diye merak edip bir yazı derleyeyim dedim kendimce 🙂bar taburesiBar tabureleri Amerikan mutfaklar için ideal tabi fakat ille de Amerikan mutfak olması şart değil. Büyük bir mutfağınız varsa, pekala orta tezgahınızı bar yüksekliğinde yapıp bar taburesi kullanabilirsiniz. Veya minik bir mutfağınız var, mesela pencere önü tezgahınızı yüksek tutup bar taburesi kullanıp mutfakta yemek yiyecek alan yaratabilirsiniz. Pencere önüne bol çiçekli saksılar da dizdiniz mi harika.
bar taburesibar taburesi bar taburesi bar taburesibar taburesibar taburesibar taburesibar taburesibar taburesibar taburesibar taburesibar taburesibar taburesibar taburesibar taburesibar taburesi
bar taburesiDış mekanlarda ise bar tabureleri gerçekten parti havası yaratıyor.Bahçe veya teras için ideal , fonda güzel bir müzik , buz gibi cocktailler ve dost sohbetleri… Dev terracota saksılar , ferforje ve ahşap aydınlatmalar , en sevdiğim tarz …Küçük bir balkonunuz varsa bile bir duvarına yüksek bir set yaptırıp , iki tabure koyup , sevdiğinizle başbaşa bir ortam yaratabilirsiniz. Bolca da mum yaktınız mı nefis !
bar taburesi bar taburesi bar taburesibar taburesi bar taburesibar taburesi
O kadar değişik çeşitleri var ki bu taburelerin , evinizin havasına uygun olanı şeçmek sizin elinizde. Yani diyeceğim o ki , mekanınız ister küçük olsun ister büyük , hayalinizdeki ortamı gerçekleştirmek sizin elinizde. Mekan büyükse çağırın arkadaşlarınızı parti verin.

Yoksa hiç vazgeçmeyin , minik mutfağınızda veya balkonunuzda baş başa atıştıracak bir alan yaratın.
Maksak keyif olsun, anı güzel yaşamak olsun, hayattan zevk almak olsun 😊