YILBAŞI TEBRİK KARTI

Gündelik koşuşturmalar içinde mesajlaşarak iletişim kurmak artık çoğumuzda bir alışkanlık haline geldi. Bu benim içinde artık vazgeçilmez bir yöntem.

Ama, özel günlerde, bayramlarda bu alışkanlığın böyle devam etmemesi gerektiğini düşünüyorum. Dostlarımıza, sevdiklerimize, büyüklerimize en azından birkaç dakikamızı ayırmalı, ziyaretlerine gidemesek bile telefonla aramalı, seslerini duymalıyız.

Ya da anında silinecek, yok olacak kısa mesajlar yerine, sizlerle aynı heyecanı paylaşan yakın çevrenize, belki de yıllarca güzel bir anı olarak saklayacakları tebrik kartı gönderebilirsiniz.

Ben her sene olduğu gibi bu sene de kartlarımı hazırladım, tercihim ise hep olduğu gibi bu sene de Unicef. Göndermek istediğiniz kişinin yaşına, mesleğine, kişiliğine göre esprili kartlar da seçmek mümkün. O kadar çok çeşit var ki.

Ayrıca evdeki malzemelerinizle de kendiniz eşi benzeri olmayan tebrik kartları hazırlayabilirsiniz. Bu, göndereceğiniz arkadaşınızla ya da ailenizle beraber çektirdiğiniz bir fotoğraf bile olabilir. Sizlere fikir olsun diye birkaç örnek buldum, hatta Katya’nın küçük kızı Lalin birinden hemen yapıvermiş bile:-)

tebrik karti

yilbasi tebrik kartiyeni yil tebrik kartiyeni yil tebrik karti yilbasi tebrik karti yilbasi tebrik kartiyeniyıl kartı yilbasi tebrik karti